Přivolávačské hry – speciál s Lenkou Blachovou

Přihláška / Seznam účastníků


Instruktor: Mgr. Lenka Blacho (http://www.koira.cz/)
Místo konání: kynologická hala Bouda, ul. Ke Dračkám 1443, Praha – Zbraslav
Datum: 9. – 10. 12. 2017
Čas: 9:00 – cca. 17:00 (s pauzou na oběd)

 

Náplň semináře:

Speciál pro sportovní psy bude více zaměřen na co nejlepší základy jakéhokoliv sportu – práce s motivací, s drivem, práce na fokusu, přepínání mezi vzruchem a útlumem. Práce s targety, s kontrolou impulzů, s pochopením slovních povelů X gest. Perfektní přípravka pro vstup do světa jakéhokoliv sportu!

Seminář je koncipován spíše pro zkušenější týmy s novými mladými psíky, kde známé přivolávačské hry budeme vsazovat do širšího pohledu na klikr trénink jako takový. Podíváme se na to, jak z některých her udělat koncepty pro chápání obecných situací, jak si všeobecně nastavovat trénink na úspěch a proč je neúspěch stejně důležitý.

Zahrajeme si základní hry i ve složitějších podobách. Dotkneme se támat, jako je práce s motivací, drivem a fokusem. Zařadíme si do tréninku praktické dovednosti klikr tréninku, jako jsou „behaviour momentum“, defaultní chování, jak je pro lekci důležitý rytmus a clicker rating. U všech her se zaměříme na schopnost a dovednost určovat minimální kroky, které nakonec vedou k rychlým a velkým výsledkům.

Seminář je určen všem týmům, které chtějí lépe rozumět metodice operantního podmiňování a které chtějí využít obrovského potenciálu přivolávačských her k vybudování solidních základů pro jakýkoliv další sport. Vše je ovšem formou hry a pokud něco nebude vyhovovat stavu tréninku konkrétně vašeho psíka vzhledem ke sportu, který s ním chcete dělat, vždy se dá vymyslet náhradní verze hry 😉

 

Organizace a program akce:

Seminář se uskuteční ve vytápěné hale Bouda. V hale je k dispozici kávovar, varná konvice, kafe, čaj i nějaké limo (ceny 10-25 Kč).

Prosím všechny účastníky, aby v okolí a v areálu haly měli své pejsky na vodítku a důsledně po nich sbírali exkrementy! Jak někoho uvidím, že nesbírá, budu velmi nepříjemná, to upozorňuji. Sáčky ráda „zapůjčím“ 😉

Zde je k nahlédnutí provozní řád Boudy i informace k parkování. Děkuji za pochopení a dodržování!

K dispozici jsou 4 erární klece.

 

Cena:

Cvičící tým – 2.500,-
Divák – 1500,- / víkend ; 1000,- / den

 

Přihláška je platná až po zaplacení plné ceny na účet a odeslání potvrzení o platbě na email psiakce@gmail.com. Platbu je po domluvě možné rozdělit na dvě části, obě však musí být připsané na účtu do 1. 12. 2017.

 

Údaje k platbě:
Číslo účtu: 670100-2212227089/6210
Variabilní symbol: 2017006
Zpráva pro příjemce: přivolávači speciál + vaše jméno

Platba za seminář je NEVRATNÁ. Při neúčasti na semináři platba propadá ve prospěch pořadatele, na pokrytí nákladů vynaložených na akci. Platbu je možné převést na náhradníka – pokud se tedy nemůžete zúčastnit, napište primárně na email psiakce@gmail.com a my oslovíme naše náhradníky, pokud nějací budou, dle času ve kterém se přihlásili! Ve chvíli, kdy nebudeme mít nahlášené náhradníky, musí si účastník najít náhradníka sám.

 

Ostatní informace:
Počet účastníků omezen na 8 týmů (psovod + pes)! Minimálně se musí zúčastnit 5 týmů.
Počet diváků prozatím omezen není 😉. Pro hladký průběh akce prosíme diváky, aby své pejsky nechali doma. Děkujeme.

 

S sebou:

  • nezbytná klec, plastová nebo látková kennelka
  • několik druhů hraček (pískací, tahací, doma vyrobené, štěrkací… fantazii se meze nekladou 😉 )
  • několik druhů pamlsků (včetně takových, aby psa zaujaly i v rušném prostředí)
  • lehké výcvikové vodítko a pes by měl mít nestahovací obojek nebo kšíry
  • zápisník, tužku
  • očkovací průkaz, kde je zaznamenáno platné očkování psa

 

Za zdravotní stav svého psa i za škody způsobené psem zodpovídá jeho majitel. Vzniklé náklady hradí v plné výši.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte nám napsat na mail psiakce@gmail.com nebo zavolat na tel. 721 530 977  (Petra).

 

Beze jména2

Váš komentář: