Komunikační lekce

„Komunikační lekce pro psy, aneb nejlépe vás naučí mluvit rodilý mluvčí.“


Přihláška / Seznam účastníků

PLNO, VOLNO PRO DIVÁKY A NÁHRADNÍKY


Instruktor: Mgr. Lenka Blacho (http://www.koira.cz/)
Místo konání: Psí škola Karlík, ul. U Malého lesa, Žďár nad Sázavou
GPS: 49.5581167N, 15.9305606E
Datum: 12. – 13. 5. 2018
Čas: 10:00 – cca. 19:00 v sobotu 9:00 – cca. 16:00 v neděli

 

O komunikačkách:

Třebaže se psy dokážeme spoustu věcí natrénovat, měnit jejich chování a dokonce i emoce, pořád jsme jen jiný druh: nevyceníme správně špičáky, zježením srsti říkáme jen to, že je nám zima, a ohledně vrtění ocasem… škoda slov 🙂

Nejlépe naučí naše psíky používat psovštinu zase jen jiný pes, a od toho jsou naše komunikační lekce pro psy!
Vašemu psíkovi budeme vybírat komunikačního partnera tak, aby z lekce odcházel a cítil se lépe, že něco zvládl 🙂
Čím více řízených a bezpečných lekcí v psovštině, tím lépe bude váš pes ovládat mezipsí komunikaci i v běžném životě.

Naučíme vás o něco lépe číst jemné nuance psí komunikace, dopřejeme psům bezpečné sociální kontakty. Tím, že budete účastni celé lekce, stanete se s psíkem většími parťáky, lépe svého psa poznáte, vznikne větší pouto důvěry a tím se usnadní i běžný život a potkávání s jinými psy. Je úžasné být součástí místa a děje, kde pes opravdu může být psem, svou vlastní osobností, a ukázat vám, jaký skutečně je.

 

Organizace a program akce:

Víkend se uskuteční na cvičáku PŠ Karlík ve Žďáru. Na cvičáku není k dispozici elektrika, termosky s čajem i jiné pití s sebou!
Na oběd objednáme dovoz. Případně je 350 m od cvičáku Penny Market.

Prosím všechny účastníky, aby v okolí cvičáku i ve městě měli své pejsky na vodítku a důsledně po nich sbírali exkrementy! Věřím, že nikdo z nás nechce řešit zbytečné kolize mezi psy nebo potyčky s místními. Upozorňuji, že míst, kde mohou probíhat komunikačky, není zrovna přebytek… takže pokud přijdeme o toto místo, budeme mít (všichni!) šlus 😉

Na place budou přítomni vždy pouze ti psi, kteří jsou právě účastníky komunikačních lekcí. Ostatní psi musí být odložení mimo dohled (ideálně v autech). Parkování je přímo u cvičáku.

Upozorňujeme, že psi budou dlouhodobě odloženi, na plac se dostanou jen cca 1x – 2x denně a to na poměrně krátkou chvíli (opomíjím-li venčící přestávky), proto akce není vhodná pro psy, kteří by mohli mít z takového odložení traumatické zážitky. Každý pes absolvuje během víkendu nejméně 3 vstupy. Po dohodě je možno vzít jednoho nebo dva psy přednostně, následně si je majitelé mohou odvézt domů a posléze s nimi zase přijet, nicméně největší základ akce spočívá v pozorování a rozebírání interakcí, které probíhají celý den.

Akce se nesmí zúčastnit háravé feny v krycích dnech, pokud vaše fena je na začátku nebo na konci hárání, je potřeba uvědomit o tom předem pořadatele.

 

Cena:

Cvičící tým – 2.250,-
Divák – 1000,- / víkend ; 800,- / den

Po odeslání přihlášky vám bude na zadaný e-mail zasláno potvrzení o volném místě a údaje k platbě. Uhradit účastnický či divácký poplatek je nutné do následujících 24 hodin.

Přihláška je platná až po zaplacení plné ceny na účet. Platbu je po domluvě možné rozdělit na dvě části.

Platba za seminář je NEVRATNÁ. Při neúčasti na semináři platba propadá ve prospěch pořadatele, na pokrytí nákladů vynaložených na akci. Platbu je možné převést na náhradníka – pokud se tedy nemůžete zúčastnit, napište primárně na email psiakce@gmail.com a my oslovíme naše náhradníky, pokud nějací budou, dle času ve kterém se přihlásili! Ve chvíli, kdy nebudeme mít nahlášené náhradníky, musí si účastník najít náhradníka sám.

 

Ostatní informace:
Počet účastníků omezen na 16 týmů (psovod + pes)!
Počet diváků omezen na 10!

 

S sebou:

  • očkovací průkaz, kde je zaznamenáno platné očkování psa (bude kontrolováno)
  • zápisník, tužku
  • židlička

 

Za zdravotní stav svého psa i za škody způsobené psem zodpovídá jeho majitel. Vzniklé náklady hradí v plné výši.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte nám napsat na mail psiakce@gmail.com nebo zavolat na tel. 721 530 977  (Petra).

Váš komentář:

Romana Jandová 21.3.2018

Je možné se již na kurz přihlásit? Píši přes telefon, tak nevím jestli se mi zobrazují veškeré možnosti přihlášení .Děkuji za odpověď S pozdravem Jandová Romana

Peťa Pekárková 1.4.2018

Dobrý den, omlouvám se, nezobrazil se mi komentář. Dnes večer bude zveřejněna přihláška zde a na fb události https://www.facebook.com/events/372125063263504/?active_tab=discussion :-)