O nás

Název spolku: Psí akce, z. s.
Sídlo: Vyhlídkova 711/30, 196 00 Praha 9 – Čakovice
IČ: 037 63 056
Zásady ochrany osobních údajů


Kdo že vlastně jsme? Kdo se skrývá za spolkem Psí akce? Jsme skupinka lidí, pro které psi znamenají nedílnou součást života. Akce, kde jsou psi středem pozornosti, pro nás znamenají výplň volného času, zábavu, odpočinek, často dobrodružství, učení se něčemu novému, poznávání nových lidí (a psů) a spoustu dalšího. Jednoduše řečeno, prostě nás to baví po všech stránkách.

Vzhledem k tomu, že se různých akcí rádi účastníme, ať už jako diváci či účastníci. A vzhledem k tomu, že spoustu volných víkendů nám vyplňují různé tréninky, semináře, závody, výstavy atd. Tak jsme se před nějakým rokem rozhodli vytvořit jedno místo, kde je možné mít všechny akce pohromadě. A tak vznikla webová stránka www.psi-akce.info, která slouží jako databáze všech psích akcí v České Republice (a často nejen zde).

A důvod, proč vznikl náš spolek? Rádi se akcí účastníme, rádi jezdíme za lidmi, kteří nás mají co naučit. Často máme představu o tom, co bychom se chtěli přiučit, ale nemůžeme najít vhodný seminář. A i když už na nějaký narazíme, často už je zaplněný nebo moc daleko. Právě proto vznikl spolek Psí akce. Abychom mohli pořádat akce, o kterých víme, že budou přínosem, a to nejen pro nás, ale i pro vás. Naše akce se snažíme vždy plánovat tak, aby byly něčím jedinečné, odlišné od ostatních v republice, zkrátka abyste od nás odcházeli vždy spokojení a dobře naladění.

A také máme rádi Vaše zpětné hodnocení, které nám můžete napsat na Facebook fun page :).

Děkujeme a moc se na vás všechny těšíme!

Zuzka, Peťa a Michal